O nás

IDENTCODE - Authorized Dealer in Slovakia of TOSHIBA BCP

Sme oficiálne autorizovanou firmou pre predaj a servis tlačiarní čiarových kódov a príslušenstva zn. TOSHIBA na Slovensku. U nás nájdete všestrannú podporu súvisiacu s výrobkami tejto firmy – naši zamestnanci sa zúčastňujú na oficiálnych tréningoch a školeniach, dostávame informácie z prvej ruky o trendoch, nových modeloch a podpore starých modelov.

O kvalite našej roboty svedčí aj fakt ze firma TOSHIBA nezmenila svoju mienku, a naďalej dôveruje nám – už od roku 1999.

iF Design Award 2015 pre tlačiaren B-FV4D!

Po úspechu tlačiarne DB-EA4D v roku 2012, tento rok opäť získala ocenenie iF Design Award tlačiareň firmy Toshiba. Perfektná práca dizajnéra Keiichiro Takahashiho sa stelesňuje v kompaktnej a štýlovej B-FV4D, direkt termálnej tlačiarničke pre kancelárske použitie.

iF Design Award 2012 pre tlačiaren DB-EA4D

Porota iF International Forum Design pridelila jeden z najprestížnejších svetových ocenení tlačiarni štítkov TOSHIBA DB-EA4D.

"Tento rok Toshiba DB-EA4D prešla našimi prísnymi kritériami na dizajn zastupujúci udržateľnosť, funkčnosť a vysoký stupeň inovácie, a je zaslúženým víťazom tejto ceny."

DB-EA4D je tlačiareň, ktorá je schopná tlačiť obojstranné štítky v priemyselných kvantitách. Inovatívna obojstranná tlač sa vyznačuje vysokou rýchlosťou, nízkymi nákladmi a je šetrná k životnému prostrediu.

Podkladový papier je po jednostrannej tlači obvykle nevyužitý a stáva sa tak odpadom, ale obojstranná tlačiareň tlačí aj na zadnú stranu podkladového papiera. Tým minimalizuje plytvanie materiálu a znižuje negatívny dopad na životné prostredie. Predný prístup a easy-to-use dizajn uľahčuje základné operácie a obsluhu. Kvôli malím rozmerom je vhodný pre logistiku a maloobchodný sektor. Kompaktný kryt, jednoduché rozhranie a užívateľsky príjemná funkčnosť sú integrované do "minimálneho dizajnu".

Podrobné informácie o tejto tlačiarni nájdete tu.

Video: Toshiba DB-EA4 2ST Label Printer

IF Design Online Exhibition

Pozrite is tiež:

EHI award winners 2010

EuroCIS

Hamdels Journal - 2013 kioskterminal

TOSHIBA - Retail Systems Awards

História našej firmy

Predchodca našej firmy, spoločnosť IDENTCODE Comorra s.r.o. so sídlom v Komárne bola založená v roku 1992. Po menších zmenách firma IDENTCODE s.r.o bola zapísaná do obchodného registra v roku 1996 - táto spoločnosť od svojho vzniku sa špecializuje na aplikácie automatickej identifikácie.

Z tejto oblasti dodáva snímače, dekódery a tlačiarne čiarového kódu, snímače 2D kódov, snímače s RF komunikáciou, snímače magnetických kariet, prenosné terminály (so zabudovaným snímačom čiarového kódu, s RF komunikáciou), priemyselné terminály k tvorbe siete pre zber dát, prístroje na kontrolu kvality vytlačeného čiarového kódu, rádiofrekvenčné identifikačné systémy. K predávanému sortimentu zabezpečuje spotrebný materiál: samolepiace etikety, farbiace pásky a pod.

Ponúka služby v oblasti vývoja špeciálnych zariadení a doplnkov identifikačných systémov, systémovú integráciu ako aj poradenstvo, informácie o systéme EAN až po tlač etikiet s čiarovým kódom.

Sme tu pre Vás už viac, ako 20 rokov.