Nachádzate sa tu

TOSHIBA B-FV4D

NOVINKA

Elegantný vzhľad, robustná mechanika: nový rad tlačiarní TOSHIBA B-FV4 ponúka vynikajúce parametre za rozumné ceny. Je to rad silných a výkonných kancelárskych tlačiarní etikiet, ktoré sú kompatibilné s väčšinou ovládačov tlačiarní čiarových kódov na trhu.

Softvér na návrh a tlač etikiet BarTender UltraLite v cene tlačiarne!

Tlačiareň ocenená iF Design Award 2015!

Či už hľadáte riešenie pre integrovanie novej tlačiarne do existujúceho systému, alebo chcete nahradiť zastaralé tlačiarne, B-FV4 je ideálnym riešením bez ohľadu na požiadavky alebo typ tlače.

Ideálne pre nasledujúce priemyselné odvetvia: maloobchod, doprava a logistika, výroba, zdravotníctvo, kuriérske služby, pošty, iné obchodné služby Použitie: policové etikety, cenovky, etikety výrobkov a produktov, visačky, štítky pre sklad, etikety pre kartónové krabice, lístky a vstupenky, etikety pre súčiastky a náhradné diely, náramky, štítky vzoriek, etikety pre lieky resp. krabičky pre lieky, a iné.

Ak potrebujete termostransférovú (TTR) tlačiareň s podobnými parametrami a dizajnom, doporučujeme vám typ B-FV4T. Pre viac informácií kliknite sem.

Perfektný rozmer a vzhľad

Rad B-FV4 bol narhnutý tak, aby splnil nároky stanovené voči „tichému pomocníkovi“. Je dosť malý na to, aby sa zmestili do najužších miest a so svojou flexibilitou začlenil do akéhokoľvek prostredia. Štýlový a elegantný, ale tiež robustný a silný, s rýchlosťou tlače až do 6 ips, zvláda aj náročné tlačové aplikácie ľahko: v porovnaní s predchádzajúcim radom B-EV, je o 13% rýchlejší pri tlači prvej etikety a 8% rýchlejší pri dávkovej tlači.

Viacjazyčnosť

Nech je súčasná aplikácia akákoľvek, rad B-FV4 "hovorí vašim jazykom", umožňujúc bezprostrednú integráciu do existujúcich systémov. S celým radom možností konektivity ako štandardným príslušenstvom táto pôsobivo flexibilná tlačiareň naozaj "skrýva v sebe všetko", čo potrebujete na zvládnutie najrôznorodejších požiadaviek tlače. Univerzálna - či už priama termotlač alebo používanie termálnych pások, stačí si len vybrať najvhodnejšiu voľbu pre Vašu konkrétnu požiadavku.

ideálne riešenie

Rad tlačiarní B-FV4 bol narhnutý tak, aby splnil nároky stanovené voči „tichému pomocníkovi“. Je dosť malý na to, aby sa zmestil aj do tých najužších miest, a vďaka svojej flexibilite sa môže začleniť do akéhokoľvek prostredia.

Je štýlový a elegantný, ale aj robustný a vysokovýkonný. S rýchlosťou tlače až do 6 ips ľahko zvláda aj náročné tlačové úlohy. V porovnaní s predchádzajúcim radom Toshiba B-EV je o 13% rýchlejší pri tlači prvej etikety a o 8% rýchlejší pri dávkovej tlači.

nákladovo efektívna tlačiareň a médiá

V porovnaní s inými tlačiarňami totožnej triedy ponúka B-FV4 najlepší pomer ceny a výkonu, s rozhraním LAN ako štandardným príslušenstvom. S cieľom znížiť náklady na vlastníctvo ponúkame termotransferovú tlačiareň B-FV4 s 300 m páskou na zefektívnenie pracovného postupu so znížením potreby výmeny média. Pásky sú dostupné v rôznych stupňoch a v rôznej kvalite, a sú kompatibilné so súčasnými radmi kancelárskych tlačiarní Toshiba, čo umožňuje hladký prechod na vyššiu verziu tlačiarne a flexibilitu pre použitie existujúcich zásob spotrebného materiálu pred prechodom na cenovo efektívnejšiu 300 m pásku (pre 1/2” aj 1” dutinku).

Navrhnutý pre užívateľov

Pre jednoduché použitie a údržbu bol rad B-FV4 navrhnutý s ohľadom na potreby užívateľov. Spôsob vkladania papiera "drop-in" umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu média, a kritické časti možno zameniť na vyššiu verziu s montážou tlačovej hlavy a valca "snap-in". Pre Toshibu predstavuje spoľahlivosť tú najdôležitejšiu požiadavku, a B-FV4 je robustným a drsným „ťažným koňom“ pre akékoľvek prostredie.

Flexibilita

Celý rad zabudovaných a voliteľných funkcií poskytuje ozajstnú univerzálnosť pre podporu širokej škály lokálnych a vzdialených aplikácií.Doplnkové funkcie zahrňujú:

  • Riadené tlačové služby
  • Podpora pamäte USB
  • Varianty 203 alebo 300dpi
  • Strihač - voliteľný
  • Peel-off modul (Odlepovač)
  • Emulácie / Basic Command Interpreter

Oblasti použitia

Priemysel:

Maloobchod, doprava a logistika, výroba, zdravotníctvo, kuriérske služby, pošta, obchodné služby

Použitie:

Policové etikety, cenovky, etikety výrobkov, prepravné etikety, skladové etikety, paletové štítky, lístky, etikety pre súčiastky a náhradné diely, etikety na kompletizáciu objednávok, náramky, etikety vzoriek, etikety pre fľaštičky liekov, poštové štítky, prepravné etikety, inventárne štítky

 

B-FV4D

 

GS a COURIER

TS

TECHNICKÝ POPIS

Spôsob tlače

Priama termotlač

Rozmery

184 (Š) x 226 (H) x 166 (V) mm

Etiketa pri modeloch Liner a Courier:

(Š) x 226 (H) x 199 (V) mm

Hmotnosť

1,8 kg

Užívateľské rozhranie

x2 LED (farby: zelená, jantárová, červená)

Prevádzková teplota/vlhkosť

5 až 40°C (25 až 85% RH, nekondenzujúca)

Napájací zdroj

Adaptér pre striedavý prúd (60W)

TLAČ

Rozlíšenie

203dpi

300dpi

Rýchlosť (max.)

Do 152,4mm/s

Do 101,6mm/s

Rýchlosť (peel-off)

Do 76,2mm/s

Šírka tlače (max.)

108mm

105,7mm

Dĺžka tlače (max.)

995mm

453,2mm

Dĺžka tlače (peel-off; max.)

Do 152,4mm nepretržitá tlač

PÁSKA 

Šírka

-

Dĺžka

-

MÉDIÁ

Zarovnanie

Na stred

Šírka média (podkladový papier)

25,4 až 118mm

Hrúbka etikety

0,06 až 0,19mm

Tvar média

Podávané z kotúča, skladané, vysekávané, nekonečné, zásoba štítkov, príjmový doklad

Vnútorný priemer rolky média

25,4 alebo 38,1mm (voliteľný: 76,2mm)

Vonkajší priemer rolky média

Štandardný: 127,0mm (max.), voliteľný: 203,2mm

SOFTVÉR A KONEKTIVITA

Emulácie

ZPL II (podpora EPL 2, DPL & IPL v budúcnosti). (IPL - iba 203dpi)

Ovládač tlačiarne

Windows: 8 (32 bit/64 bit), 7 (32 bit/64 bit), Vista, XP,

Server 2008 R2, Server 2008, Server 2003

Rozhrania

Typ 1: USB 2.0, LAN 10/100 Base (okrem Číny)

Typ 2: USB 2.0, LAN 10/100 Base, RS-232C (max. 115,200 bps) Typ 3: USB 2.0, IEEE1284

Kuriérske modely: USB 2.0, LAN 10/100 Base, RS-232C (max. 115,200 bps)

VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

 

Peel-off modul (štandardné príslušenstvo na kuriérskom modeli) - úplný strihací modul* - čiastočný strihací modul** - externý 203mm stojan pre médiá OD* - WLAN I/F (802,11b/g)*** alebo Bluetooth I/F***

*neprístupný pre etiketky bez modelu Liner
**neprístupný pre etikety bez modelov Liner a Courier
***čoskoro prichádza

Poznámka: B-FV4D sa stále vyvíja, ako to uvádzame v špecifikáciách. Špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Pre najnovšie aktualizácie kontaktujte nás.