Nachádzate sa tu

SATO CG2

Tieto termotlačiarne so šírkou tlače 2" (51mm) a rozlíšením 203 alebo 305 dpi zaisťujú vynikajúci výkon za prijateľnú cenu. Modely tohto radu (CG208 a CG212) sú dodávané so schopnosťou emulácie konkurenčných tlačiarní, optimalizovaným rozhraním (USB ako štandard) a krytom s bezpečnostným antibakteriálnym povrchom, preto sú ideálne na prácu napr. v zdravotníctve.

SATO CG2 je cenovo výhodná, kompaktná tlačiareň štítok, etikiet. Je navrhnutá pre použitie v rôznych aplikáciách, dostupná vo verzii pre priamu tlač alebo termotransfer. Ľahko sa používa, je kompaktná a je vhodná tam, kde je potrebné tlačiť štítky alebo náramky v menšom počte. Pre jej menšie rozmery je ideálna pre použitie v aplikáciách, kde je veľkosť plochy pre tlačiareň je obmedzená. Vďaka týmto vlastnostiam patrí tlačiarne radu CG2 k tým najlepším stolným tlačiarňam vo svojej triede.

Medzi typické aplikácie kde sa uplatní CG2 patria: identifikácia pacientov pomocou náramkov, označovanie vzoriek, označovanie cenovkami a označenie na regály, prístupové systémy, autorizácia produktov - predovšetkým sledovanie položiek, bežné štítky a iné.

Pri samostatnej tlači nepotrebujete počítač. Tlačiareň CG2 s klávesnicou SATO môže pracovať ako samostatný prístroj.

Rad tlačiarní CG2 je dostupná v rozlíšení 203 dpi alebo 305 dpi pre kvalitné zobrazenie textu, lineárnych a 2D kódov pre použitie v aplikáciách s malými etiketami. Tie sa zvyčajne používajú pre elektroniku, vo farmaceutickom priemysle alebo pri identifikácii vzoriek v oblasti zdravotníctva. Je vytvorená pre použitie v prostredí, kde je prvoradá čistota a hygiena a je potrebná vysoká úroveň bezpečnosti. Antibakteriálne puzdro je zhotovené z anorganického antibakteriálneho materiálu. Tento materiál má preukázateľný antibakteriálny účinok proti širokému spektru baktérií, húb a ostatným mikroorganizmom.

Okrem horeuvedených vlastností CG2 ponúka aj riešenie HF RFID tlače. (Voliteľné.)

Vybrané vlastnosti:

Model  CG208 | CG212
Tlač DT/TTR
Šírka tlače  51mm (2")
Šírka médií  12mm - 60mm (0.47" - 2.36")
Rýchlosť tlače 101mm/s (4 ips)
Rozlíšenie 203 dpi | 305 dpi
Štandardné rozhrania USB - RS232C; USB - LAN
Voliteľné príslušenstvo Odlepovač, navíjačka, rezačka, čistiaca sada , RFID-HF Kit