Toshiba B-EX4T1

Nový rad tlačiarní čiarového kódu nadväzuje na kvalitu predchádzajúceho radu B-SX. Tieto robustné, spoľahlivé tlačiarne prémiovej kategórie prichádzajú s vyšším výkonom, vysokou kvalitou tlače, širokým spektrom aplikácií popri nižších prevádzkových nákladoch, jednoduchou údržbou a menším vplyvom na životné prostredie – a to za cenu strednej kategórie.

A druhé X je za nami. Mohli by sme povedať, že túto vetu necháme bez komentára - ale nie. Radšej nie.

 

Prenosná tlačiareň etikiet TOSHIBA B-FP3D prináša doposiaľ nepoznaný komfort kombinovaný s úžasnými vlastnosťami. 

Úspešné projekty

“Boli sme skeptickí, ale rozdiel je jednoznačný”

“S tlačiarňami etikiet Toshiba sme boli vždy veľmi spokojní, najmä čo sa týka kvality a štandardu tlače, a nebudeme uvažovať o používaní konkurenčných výrobkov.”

Tlačiarne - Identcode top 3

Výkonný CL-S621 ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť v triede kancelárskych tlačiarní. Ponúka možnosť tlače v dvoch režimoch (DT a TTR). Pre vyššiu produktivitu a skrátenie prestojov je vybavený so zásobníkom na 360 metrové farbiace pásky.

Nová séria NX je univerzálna rodina tlačiarní, ktorá nahrádza celý rad predošlých modelov tlačiarní čiarového kódu a etikiet Sato. NX bola navrhnutá s dôrazom na jednoduhcú používateľnosť a podporu prevádzkovateľa - bez ohľadu na jeho skúsenosti. Podporuje nové a staršie tlačové aplikácie v celom rade priemyselných odvetví, ktoré vyžadujú odolné a spoľahlivé tlačiarne v nasledujúcom desaťročí.

Tlačiareň etikiet TOSHIBA B-EX6

NOVINKA

Tlačiarne B-EX6T1 s voliteľnými funkciami RFID, Ribbon Saver a využitelnosťou siete poskytujú vynikajúci výkon pre širokú škálu prostredí a aplikácií. Nadväzujú na technológiu predošlej verzie B-SX6: extrémne robustná a trvácna mechanika, rýchlosť tlače a prenosu dát. Najlepšia voľba kategórie 6-palcových tlačiarní etikiet z ekonomického a ekologického hľadiska.

Softvér na návrh a tlač etikiet BarTender UltraLite v cene tlačiarne!