Aktuality, zaujímavosti

Nová prenosná tlačiareň TOSHIBA B-FP3D

Prenosná tlačiareň etikiet TOSHIBA B-FP3D prináša doposiaľ nepoznaný komfort kombinovaný s úžasnými vlastnosťami. 
Tlačiareň etikiet TOSHIBA B-FP3D

Postoj, chvíľa, si krásna!

A druhé X je za nami. Mohli by sme povedať, že túto vetu necháme bez komentára - ale nie. Radšej nie. 

Kde sa môže fajčiť?

Jeden naozaj užitočný QR kód na obaloch! O možnostiach využitia QR kódov sme už písali, ale ten na obale cigariet Ronhill je oveľa inovatívnejším. Fajčiarovi ukáže, kam si môže ísť zapáliť.

QR kódy na obaloch

QR kódy sa na obaloch používajú v mnohých krajinách. Na Slovensku sa s nimi stretávame zatiaľ len sporadicky, ale podľa mňa čoskoro zavítajú aj k nám, veď máme čoraz viac smartfónov, a marketingoví špecialisti sa chopia každej príležitosti, aby zákazníkov prilákali pomocou novej technológie.

Čiarové kódy trochu inak

Keď sa čiarové kódy prvýkrát objavili na obaloch, každý ich nenávidel - s výnimkou maloobchodníkov a logistikov, pretože ich prácu kódy v značnej miere uľahčovali. Dizajnéri a spotrebitelia si však mysleli, že dizajn výrobkov spolu s čiarovým kódom už nevyzerá tak skvele.

Darčekový papier QRistmas

Hoci vianočný darčekový papier nie je práve aktuálny, predsa sa s ním zaoberáme, lebo je to zaujímavý nápad, a na vianočné prípravy nikdy nie je príliš skoro. Základom dizajnu darčekového papiera je QR kód, a vzor sa skladá z viacerých malinkých kódov.