Softvér na návrh a tlač etikiet

  • NA 30 DNÍ ZDARMA

Spoločnosť Seagull Scientific je priekopníkom v oblasti softvéru pre tlač štítkov, etikiet a softvéru pre čiarové kódy už od roku 1985. Vyvinuli prvý softvér na systém Windows pre priemyselné tlačiarne štítkov, vrátane absolútne prvých ovládačov tlačiarní. V súčasnosti je softvér BarTender pre návrh a tlač štítkov, čiarových kódov, RFID vysačiek a kariet špičkou v odbore a nevyhnutným nástrojom pre stovky tisíc používateľov vo viac ako 150 krajinách. Stiahnite si 30-dňovú verziu zadarmo!

CODESOFT vytvára veľmi jednoduchým a intuitívnym spôsobom ľubovoľný dizajn vašich etikiet alebo iných potláčaných štítok a ich okamžitú tlač na ktorejkoľvek tlačiarni. S CODESOFT je tlač štítkov a technológia RFID ľahko integrovateľná do existujúcich procesov.

Obľúbený dizajnér Labelview umožňuje veľmi jednoduchý spôsob návrhu etikety s vložením potrebných objektov (čiarového kódu, grafického objektu a textu). K dispozícii sú všetky Vaše TTF fonty zo systému Windows. Vo vyšších verziách programu je k dispozícii databázový editor, umožňujúci napojenie dynamických polí na dátové zdroje (SQL, ODBC, OLE DB). Bežné funkcie ako vkladanie textu, čiar. kódov a grafiky sú pre všetky verzie spoločné a nie sú v prehľade uvádzané. Vo verzii Gold je možnosť priameho vkladania reťazcov do polí etikety z externého hw zariadení (snímače a pod.).

LabelMatrix je ďalším z radu produktov pre návrh a tlač etikiet s vložením potrebných objektov (čiarového kódu, grafického objektu a textu) od firmy Teklynx. Umožňuje vkladanie TTF fontov zo systému Windows. Vo vyšších verziách programu je k dispozícii databázový editor, umožňujúci napojenie dynamických polí na dátové zdroje (SQL, ODBC, OLE DB). Bežné funkcie ako vkladanie textu, čiar. kódov a grafiky sú pre všetky verzie spoločné a nie sú v prehľade uvádzané.