Služby

Údržba, profilaktika a servis tlačiarní

Netlačí vám tlačiareň a neviete si rady? Obráťte sa na nás! Vykonávame záručný servis tlačiarní TOSHIBA, CITIZEN, SATO, a pozáručný servis všetkých existujúcich typov a značiek DT a TTR tlačiarní (ZEBRA, DATAMAX, INTERMEC, CAB, HONEYWELL, TSC, ARGOX, atď.). Odborné prehliadky pred opravou vykonávame gratis. Až po odsúhlasení predloženej ceny opravy vykonáme servis tlačiarne.

 

Predaj samolepiacich etikiet, štítkov, vysačiek a náramkov

Široký sortiment materiálov: skladom i na objednávku,  či už ide o permanentné alebo non-perm, papierové alebo polimérové, termosenzitívne (pre techológiu direct thermal) alebo odolné proti extrémnym prostrediam a požiadavkám  - pre najviac predávané typy a rozmery kliknite sem.

Predaj farbiacich pások

Farbiace pásky pre tlačiarne pracujúce technológiou TTR (termotransférové tlačiarne) – nájdete u nás produkty renomovaních výrobcov ako TOSHIBA, SONY ale aj cenovo výhodnejšie pásky od európskych výrobcov. Viac informácií nájdete tu.

Predaj softvérov pre návrh a tlač etikiet

Máme v ponuke viacero softvérov od firiem Seagull Scientific a Teklynx, z ktorých si určite vyberiete ten, ktorý vyhovuje nielen vašim predstaveniam, ale aj peňaženke. Od celkom jednoduchých softvérov až po celkom komplexné - napr. pre tlač etikiet a štítkov pre potravinársky alebo chemický priemysel, typu GHS, a pod. - u nás nájdete riešenie.

Tlač etikiet a štítkov na objednávku

Ideálne riešenie pre tých, ktorí síce potrebujú vytlačené etikety - štítky, ale nechcú si zaobstarať tlačiareň a/alebo starať sa o technické stránky tlače. U nás nájdete komplexné riešenia: poradíme vám, aby ste za možnú najnižšiu cenu dostali najlepšiu kvalitu. V prípade záujmu kontaktuje nás telefonicky alebo kliknite sem.

Tlač číselných radov

Ak potrebujete tlačiť väčšie množstvo etikiet s premenlivými dátami v podobe číselných radov, i v niekoľkých mutáciách a na rôzne rozmery etikiet resp. kotúčov, i takéto požiadavky vieme realizovať. Podľa Vašich predstáv a zadania pripravíme vám tlačové dáta (databázy) a odporučíme najvhodnejší materiál pre vaše účely s možnosťou finálnej úpravy etikiet lakovaním.

Ak potrebujete viac informácií alebo len chcete prediskutovať požiadavku odborníkom, kontaktujte nás.

Tlač etikiet s alergénmi podľa nariadenia EU

Podľa nariadenia EÚ N° 1169/2011 (Food Information to Consumer - FIC), ktorý bol prijatý v decembri 2014, je povinné upozorniť zákazníka o všetkých alergénoch, ktoré výrobok môže obsahovať - a to pri všetkých pripravovaných jedál a nápojov predávaných v Európskej únii. Na zvýraznenie tohto faktu sa môžu použiť rôzne typy formátovania textu: nariadenie stanovuje, že podčiarknutie a/alebo použitie fontov bold a/alebo italic v texte sú prijateľné metódy.

Ak potrebujete tlačiť takéto etikety, a potrebujete na to softvér, my vám ho s radosťou zabezbečíme.

Ak nechcete kupovať softvér,  etikety dokážeme pre vás vytlačiť aj my.

Kontrola, verifikácia čiarových kódov

Vytlačené čiarové kódy musia byť snímateľné hneď na prvý pokus. Ak nie ste istý, či vami vytlačené kódy sú dostatočne kvalitné, táto služba je tu pre Vás: na požiadavku kontrolujeme kvalitu čiarových kódov. Pre tento proces používame kalibrované, profesionálne verifikátory. Ak vaše kódy z istého dôvodu nedosiahli dostatočnú kvalitu, upozorníme vás o príčinách a možných riešeniach.

Zabezpečenie náhradných súčiastok

Vačšina nami predávaných tlačiarní je veľmi jednoducho opraviteľná, ich súčiastky sú jednoducho vymeniteľné. Ani to nie je zriedkavé, že zákazník má šikovních technikov, ktorí sú schopní bez problémov opraviť tlačiarne alebo prístroje, príslušenstvo. Ak k týmto prácam potrebujete náhradné súčiastky, my ich pre vás s radosťou zaobstaráme.

K vačšine tlačiarní je možné doobjednať špeciálne prislušenstvo, ako napr. rezačky alebo rewinder – obráťte sa na nás, pomôžeme vám s výberom a zaobstaraním.

Technická podpora a rady: cez telefón i na mieste

  • doporučenie tlačiarne (alebo jej alternatívy) na vyriešenie daného problému
  • inštalácia a integrácia do bežiacich systémov a platforiem
  • rady pri riešení problémov – ak sa to nepodarí mailom resp. telefonicky, náš technik to skúsi vyriešiť na mieste

Odpovede na najčastejšie otázky nájdete tu

Poradenstvo, vypracovanie cenových ponúk

Ak potrebujete tlačiareň, ale neviete presne, ktorá by Vám vyhovovala – či už cenovo alebo ohľadom na parametre – dajte nám vedieť vaše predstavy, a obratom Vám ponúkneme najlepšie riešenie a/alebo alternatívy, spolu s cenami produktov a služieb.

Uvedenie do prevádzky

Podľa vopred dohodnutých podmienok uvedieme do prevádzky všetky u nás zakúpené tlačiarne. Naši odborníci nastavia základné parametre potrebné k bezproblémovému chodu tlače (pripojenie k PC, nastavenie teploty hlavy a rýchlosti tlače), predstavia základné funkcie a tlačiarne a softvéru pre tlač.

Prenájom tlačiarní a iných zariadení súvisiacich s prácou s čiarovými a inými kódmi

Potrebujete vyskúšať tlačiareň alebo čítačku? Nie ste si istý, či vám nami ponúknutý produkt iste vyhovuje? Potrebujete náhradu, kým sa tlačiaren vráti zo servisu? Je tu riešenie – dáme vám produkt do prenájmu na niekolko dní. Cenovo veľmi výhodné riešenie s ktorou eliminujete možné riziká.