Ručné bezkáblové

  • NOVINKA

DATALOGIC QuickScan QM2131 je určený tam, kde sa pracuje výhradne s 1D čiarovými kódmi, ale je potrebné využívať výhody kamerovej snímacej technológie. Kľúčovým faktorom je jeho zvýšená odolnosť, nakoľko nemá žiadne pohyblivé súčiastky, navyše je schopný snímať čiarové kódy aj z displeja mobilného telefónu.

  • NOVINKA

DATALOGIC QuickScan QBT2131 je výnimočný so svojou schopnosťou komunikovať pomocou technológie Bluetooth už z daľky 25m. Je určený tam, kde sa pracuje výhradne s 1D čiarovými kódmi. Kľúčovým faktorom je jeho zvýšená odolnosť, nakoľko nemá žiadne pohyblivé súčiastky, navyše je schopný snímať čiarové kódy aj z displeja mobilného telefónu. 

Ručný, bezkáblový, laserový snímač čiarových kódov Honeywell Voyager™ 1202g ponúka slobodu bezdrôtovej technológie Bluetooth®. Je dodávaný s rýchlo a ľahko vymeniteľnou Li-Ion batériou. Tento jednoriadkový bezdrôtový snímač zabezpečuje bezpečné lineárne snímanie čiarových kódov, ktoré užívatelia očakávajú od svetovo preslávenej rodiny skenerov radu Voyager. Pokročilá technológia laserového skenovania zabezpečuje snímanie čiarových kódov horšej kvality.

Tento nový snímač ponúka výkonné, rýchle skenovanie, toleranciu pohybu a schopnosť snímania z viacerých smerov. Rad SG20 bol rozšírený o novú zobrazovaciu možnosť: EA31. Základný rozdiel je v zameriavacej technológií. EA30 používa zameriavací systém založený na laserovej technológii, kým EA31 používa LED-technológiu, ktorá je ideálna pre zákazníkov pracujúcich v pokladniach maloobchodov.

Intermec SG20B