Nachádzate sa tu

TOSHIBA B-SX6

Tlačiareň etikiet TOSHIBA B-SX6
UKONČENÁ VÝROBA
RIBBON SAVE

Pozn.: Táto tlačiareň sa už nevyrába. Ako náhradu doporučujeme typ B-EX6T1 alebo B-EX6T3. Výroba náhradných dielov a súčiastok pre B-SX6 sa pokračuje do roku 2021.

Tlačiarne B-SX6 a B-SX8 s funkciou RFID a využitelnosťou siete poskytujú vynikajúci výkon pre širokú škálu prostredí a aplikácií. Tieto inovatívne priemyselné tlačiarne ponúkajú pokročilé funkcie: extrémne rýchle spracovanie, veľkú vnútornú pamäť, ovládacie prvky webovej tlačiarne, vynikajúce sieťové nástroje SNMP* a možnosti RFID.

Tlačiarne typového radu TOSHIBA B-SX predstavujú osvedčenú generáciu priemyselných vysokorýchlostných tlačiarní čiarového kódu: sú celokovové, robustné, spoľahlivé, ich údržba je jednoduchá. Vďaka pokrokovým riešeniam bola dosiahnutá 100 km záruka na tlačovú hlavu. Sú vhodné pre tlač etikiet, lístkov, visačiek i RFID štítkov. Tlačiarne radu B-SX tlačia všetky typy lineárnych kódov a 5 typov 2D kódov. Tlačiarne typového radu TOSHIBA B-SX možno objednať s modulom RFID (HF & UHF)! Ďalšie dôležité možnosti tlačiarní B-SX sú FTP, E-mail, Internet a  XML funkcie.

Navyše, model B-SX6 sa môže doplniť aj unikátnym modulom Ribbon Save (šetrič farbiacej pásky.) S týmto modulom je možné usporiť 20 až 70% farbiacej pásky. Pozrite si video o funkcii tohto modulu tu.  

Basic Command Interpreter slúži pre implementáciu tlačiarní do cudzieho systému.

Tlačiarne TOSHIBA B-SX sú kompatibilné s typovým radom B-x72 a B-x82.

Vybrané parametre tlačiarne B-SX

Spôsob tlače

TTR/DT

Typ hlavy

edge

Rozlíšenie

300 DPI

Rýchlosť tlače

203,2 mm/sec

Šírka tlače

B-SX6 do 170,6 mm

 

B-SX8 do  213,3 mm

Zaťažiteľnosť tlačiarne

30.000 cyklov/deň

Šetrič pásky (Ribbon Save)

áno (B-SX6 opcia)

Rozhrania B-SX6, B-SX8

parallel, USB 2.0, 10/100 MBit int. LAN

Rozmery B-SX6, B-SX8

416 x289 x 395 mm

Hmotnosť

25kg

Voliteľné príslušenstvo

strihače, navíjačka a iné