Nachádzate sa tu

TOSHIBA B-EX4T1

B_EX4T1
B_EX4T1
RIBBON SAVE
RFID

Rad tlačiarní čiarového kódu EX4 nadväzuje na kvalitu predchádzajúceho radu SX. Tieto robustné, spoľahlivé tlačiarne prémiovej kategórie prichádzajú s vyšším výkonom, vysokou kvalitou tlače, širokým spektrom aplikácií popri nižších prevádzkových nákladoch, jednoduchou údržbou a menším vplyvom na životné prostredie – a to za cenu strednej kategórie.

Certifikovaná tlačiareň SAP Vendor Program.

Softvér na návrh a tlač etikiet BarTender UltraLite v cene tlačiarne!

Teraz so zľavou, podrobnosti nájdete tu.

High-end priemyselná tlačiareň za cenu strednej kategórie: to je EX4T1. Rýchlosť tlače narástla na 14 ips, čo je v porovnaní s radom SX4 o 40% vyššia. Vďaka pokrokovým riešeniam bola dosiahnutá 100 km záruka na tlačovú hlavu typu „Near edge“. Tlačová hlava je ľahko vymeniteľná vďaka funkcii snap-in, čo znižuje čas a náklady na údržbu, intuitívny grafický displej zlepšuje použiteľnosť. Je plne kompatibilný s radom B-SX, čo umožňuje rýchlu migráciu starších tlačiarní.

Navyše, model EX4T1 sa môže vybavyť aj unikátnym modulom Ribbon Save (šetrič farbiacej pásky.) S týmto modulom je možné usporiť 20 až 70% farbiacej pásky. Pozrite si video o funkcii tohto modulu tu.  

V pohotovosnom režime používa o 40% menej energie ako jeho predchodca. Ponúkaná bohatá výbava ešte zvyšuje úžitkovú hodnotu tlačiarne.

Spôsob tlače

TTR/DT

Typ hlavy

near edge

Rozlíšenie

203 DPI (GS12) / 305 DPI (TS12)

Rýchlosť tlače

až 335 mm/s

Šírka tlače

104 mm (4.09″)

Rozhrania

USB 2.0, Ethernet

 

opcie: parallel, serial, wireless LAN, RTC & USB host

Rozmery

V 310mm x Š 278mm  x  D 460mm

Hmotnosť

19 kg

Voliteľné príslušenstvo

rotačné alebo výkyvné strihače, odlepovač, šetrič pásky (Ribbon Save), navíjačka, RFID kit, RTC hodiny a iné

B_EX4T1