Nachádzate sa tu

SATO M84Pro

Rad M84PRO - generácia robustných priemyselných tlačiarní s vysokým výkonom a veľkým rozlíšením tlače. Rad M84PRO ponúka rozlíšenie tlače 203 - M84PRO(2), 305 - M84PRO(3) a 609 dpi - M84PRO(6), konfigurovateľné užívateľom. Výkonná elektronika poskytuje veľkú priepustnosť dát a vysokú rýchlosť tlače: 10, 8 a 6 ips.

Model, ktorý pozná celý priemyselný svet. Tlačiareň svojimi parametrami spĺňa najnáročnejšie požiadavky. Dokonale pracuje s malým i väčším rozmerom etikety. Vyniká svojím dokonale prepracovaným dizajnom, robustným prevedením a komfortom ovládania. Tlačiarne M84Pro sú vďaka pokročilej 32-bitovej RISC technológii a rýchlej tlače vysoko výkonné zariadenia. Vďaka vysokej prenosovej rýchlosti dát a rýchlosti procesora tlačí M84Pro kontinuálne bez pauzy medzi etiketami aj v prípade, že každá etiketa obsahuje iné dáta a grafiku.

M84Pro je vybavená vymeniteľným rozhraním. Jedná sa o vysokorýchlostné paralelné IEEE1284 a sériové rozhranie, USB, LAN, Twinax / Coax, ich voľba je len na Vás.