Nachádzate sa tu

TOSHIBA B-FV4T

Elegantný vzhľad, robustná mechanika: nový rad tlačiarní TOSHIBA B-FV4 ponúka vynikajúce parametre za rozumné ceny. Je to rad silných a výkonných kancelárskych tlačiarní etikiet, ktoré sú kompatibilné s väčšinou ovládačov tlačiarní čiarových kódov na trhu.

Softvér na návrh a tlač etikiet BarTender UltraLite v cene tlačiarne!

Či už hľadáte riešenie pre integrovanie novej tlačiarne do existujúceho systému, alebo chcete nahradiť zastaralé tlačiarne, B-FV4 je ideálnym riešením bez ohľadu na požiadavky alebo typ tlače.

Ideálne pre nasledujúce priemyselné odvetvia: maloobchod, doprava a logistika, výroba, zdravotníctvo, kuriérske služby, pošty, iné obchodné služby Použitie: policové etikety, cenovky, etikety výrobkov a produktov, visačky, štítky pre sklad, etikety pre kartónové krabice, lístky a vstupenky, etikety pre súčiastky a náhradné diely, náramky, štítky vzoriek, etikety pre lieky resp. krabičky pre lieky, a iné.

Ak potrebujete direkt termálnu (DT) tlačiareň s podobnými parametrami a dizajnom, doporučujeme vám typ B-FV4D. Pre viac informácií kliknite sem.

Perfektný rozmer a vzhľad

Rad B-FV4 bol narhnutý tak, aby splnil nároky stanovené voči „tichému pomocníkovi“. Je dosť malý na to, aby sa zmestili do najužších miest a so svojou flexibilitou začlenil do akéhokoľvek prostredia. Štýlový a elegantný, ale tiež robustný a silný, s rýchlosťou tlače až do 6 ips, zvláda aj náročné tlačové aplikácie ľahko: v porovnaní s predchádzajúcim radom B-EV, je o 13% rýchlejší pri tlači prvej etikety a 8% rýchlejší pri dávkovej tlači.

Viacjazyčnosť

Nech je súčasná aplikácia akákoľvek, rad B-FV4 "hovorí vašim jazykom", umožňujúc bezprostrednú integráciu do existujúcich systémov. S celým radom možností konektivity ako štandardným príslušenstvom táto pôsobivo flexibilná tlačiareň naozaj "skrýva v sebe všetko," čo potrebujete na zvládnutie najrôznorodejších požiadaviek tlače. Univerzálna - či už priama termotlač alebo používanie termálnych pások, stačí si len vybrať najvhodnejšiu voľbu pre Vašu konkrétnu požiadavku.

Ideálne riešenie

Rad tlačiarní B-FV4 bol narhnutý tak, aby splnil nároky stanovené voči „tichému pomocníkovi“. Je dosť malý na to, aby sa zmestil aj do tých najužších miest, a vďaka svojej flexibilite sa môže začleniť do akéhokoľvek prostredia.

Je štýlový a elegantný, ale aj robustný a vysokovýkonný. S rýchlosťou tlače až do 6 ips ľahko zvláda aj náročné tlačové úlohy. V porovnaní s predchádzajúcim radom Toshiba B-EV je o 13% rýchlejší pri tlači prvej etikety a o 8% rýchlejší pri dávkovej tlači.

Nákladovo efektívna tlačiareň a médiá

V porovnaní s inými tlačiarňami totožnej triedy ponúka B-FV4 najlepší pomer ceny a výkonu, s rozhraním LAN ako štandardným príslušenstvom. S cieľom znížiť náklady na vlastníctvo ponúkame termotransferovú tlačiareň B-FV4 s 300 m páskou na zefektívnenie pracovného postupu so znížením potreby výmeny média. Pásky sú dostupné v rôznych stupňoch a v rôznej kvalite, a sú kompatibilné so súčasnými radmi kancelárskych tlačiarní Toshiba, čo umožňuje hladký prechod na vyššiu verziu tlačiarne a flexibilitu pre použitie existujúcich zásob spotrebného materiálu pred prechodom na cenovo efektívnejšiu 300 m pásku (pre 1/2” aj 1” dutinku).

Navrhnutý pre užívateľov

Pre jednoduché použitie a údržbu bol rad B-FV4 navrhnutý s ohľadom na potreby užívateľov. Spôsob vkladania papiera "drop-in" umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu média, a kritické časti možno zameniť na vyššiu verziu s montážou tlačovej hlavy a valca "snap-in". Pre Toshibu predstavuje spoľahlivosť tú najdôležitejšiu požiadavku, a B-FV4 je robustným a drsným „ťažným koňom“ pre akékoľvek prostredie.

Flexibilita

Celý rad zabudovaných a voliteľných funkcií poskytuje ozajstnú univerzálnosť pre podporu širokej škály lokálnych a vzdialených aplikácií.Doplnkové funkcie zahrňujú:

  • Riadené tlačové služby
  • Podpora pamäte USB
  • Varianty 203 alebo 300dpi
  • Voľby strihača
  • Peel-off modul (Odlepovač)
  • Emulácie / Basic Command Interpreter

Oblasti použitia

Priemysel:

Maloobchod, doprava a logistika, výroba, zdravotníctvo, kuriérske služby, pošta, obchodné služby

Použitie:

Policové etikety, cenovky, etikety výrobkov, prepravné etikety, skladové etikety, paletové štítky, lístky, etikety pre súčiastky a náhradné diely, etikety na kompletizáciu objednávok, náramky, etikety vzoriek, etikety pre fľaštičky liekov, poštové štítky, prepravné etikety, inventárne štítky

 

B-FV4T

 

GS

TS

TECHNICKÝ POPIS

Spôsob tlače

Priama termotlač/termotransferová tlač

Rozmery

220 (Š) x 279 (H) x 182 (V) mm 184

Hmotnosť

2,4 kg

Užívateľské rozhranie

x2 LED (farby: zelená, jantárová, červená)

Prevádzková teplota/vlhkosť

5 až 40°C (25 až 85% RH, nekondenzujúca)

Napájací zdroj

Adaptér pre striedavý prúd (90W)

TLAČ

Rozlíšenie

203dpi

300dpi

Rýchlosť (max.)

Do 152,4mm/s

Do 101,6mm/s

Rýchlosť (peel-off)

Do 76,2mm/s

 

Šírka tlače (max.)

108mm

105,7mm

Dĺžka tlače (max.)

995mm

453,2mm

Dĺžka tlače (peel-off; max.)

Do 152,4mm nepretržitá tlač

PÁSKA 

Šírka

40 až 110mm

Dĺžka

300m (páska schválená Toshibou)

MÉDIÁ

Zarovnanie

Na stred

Šírka média (podkladový papier)

25,4 až 118mm

Hrúbka etikety

0,06 až 0,19mm

Tvar média

Podávané z kotúča, skladané, vysekávané, nekonečné, zásoba štítkov, príjmový doklad

Vnútorný priemer rolky média

25,4 alebo 38,1mm (voliteľný: 76,2mm)

Vonkajší priemer rolky média

Štandardný: 127,0mm (max.), voliteľný: 203,2mm

SOFTVÉR A KONEKTIVITA

Emulácie

ZPL II (podpora EPL 2, DPL & IPL v budúcnosti). (IPL - iba 203dpi)

Ovládač tlačiarne

Windows: 8 (32 bit/64 bit), 7 (32 bit/64 bit), Vista, XP,

Server 2008 R2, Server 2008, Server 2003

Hostiteľské rozhranie

Typ 1: USB 2.0, LAN 10/100 Base (okrem Číny)

Typ 2: USB 2.0, LAN 10/100 Base, RS-232C (max. 115,200 bps) Typ 3: USB 2.0, IEEE1284

Kuriérske modely: USB 2.0, LAN 10/100 Base, RS-232C (max. 115,200 bps)

VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

 

Peel-off modul (štandardné príslušenstvo na kuriérskom modeli) - úplný strihací  modul* - čiastočný strihací modul** - externý 203mm stojan pre médiá OD* - WLAN I/F (802,11b/g)*** alebo Bluetooth I/F***

* neprístupný pre etiketky bez modelu Liner
** neprístupný pre etikety bez modelov Liner a Courier
*** čoskoro prichádza

Poznámka: B-FV4D sa stále vyvíja, ako to uvádzame v špecifikáciách. Špecifikácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Pre najnovšie aktualizácie kontaktujte nás.

Pre podrobnejšie informácie (na stiahnutie)