Najnovšie tlačiarne

od jediného autorizovaného dealera TOSHIBA

viac

Najnovšie tlačiarne

od jediného autorizovaného dealera TOSHIBA

viac

Široký sortiment

 snímačov čiarového kódu

viac

"Máme klasickú tlačiareň, aj s tou sa dajú tlačiť samolepky."

Lacnejšie a rýchlejšie možnosti Nájdete tu

Autorizácie, certifikáty, školenia

Jediný oficiálne certifikovaný partner TOSHIBA TEC na Slovensku

Už 20 rokov vo vašich službách

Servis tlačiarní všetkých značiek

Špičkové produkty

Renomované organizácie ocenili naše tlačiarne

Toshiba B-EX4T1

Nový rad tlačiarní čiarového kódu nadväzuje na kvalitu predchádzajúceho radu B-SX. Tieto robustné, spoľahlivé tlačiarne prémiovej kategórie prichádzajú s vyšším výkonom, vysokou kvalitou tlače, širokým spektrom aplikácií popri nižších prevádzkových nákladoch, jednoduchou údržbou a menším vplyvom na životné prostredie – a to za cenu strednej kategórie.

A druhé X je za nami. Mohli by sme povedať, že túto vetu necháme bez komentára - ale nie. Radšej nie.

 

Hoci vianočný darčekový papier nie je práve aktuálny, predsa sa s ním zaoberáme, lebo je to zaujímavý nápad, a na vianočné prípravy nikdy nie je príliš skoro. Základom dizajnu darčekového papiera je QR kód, a vzor sa skladá z viacerých malinkých kódov.

Úspešné projekty

“Boli sme skeptickí, ale rozdiel je jednoznačný”

“S tlačiarňami etikiet Toshiba sme boli vždy veľmi spokojní, najmä čo sa týka kvality a štandardu tlače, a nebudeme uvažovať o používaní konkurenčných výrobkov.”

Tlačiarne - Identcode top 3

Výkonný CL-S621 ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť v triede kancelárskych tlačiarní. Ponúka možnosť tlače v dvoch režimoch (DT a TTR). Pre vyššiu produktivitu a skrátenie prestojov je vybavený so zásobníkom na 360 metrové farbiace pásky.

Elegantný vzhľad, robustná mechanika: nový rad tlačiarní TOSHIBA B-FV4 ponúka vynikajúce parametre za rozumné ceny. Je to rad silných a výkonných kancelárskych tlačiarní etikiet, ktoré sú kompatibilné s väčšinou ovládačov tlačiarní čiarových kódov na trhu.

Tlačiareň ocenená iF Design Award 2015!

Nová séria NX je univerzálna rodina tlačiarní, ktorá nahrádza celý rad predošlých modelov tlačiarní čiarového kódu a etikiet Sato. NX bola navrhnutá s dôrazom na jednoduhcú používateľnosť a podporu prevádzkovateľa - bez ohľadu na jeho skúsenosti. Podporuje nové a staršie tlačové aplikácie v celom rade priemyselných odvetví, ktoré vyžadujú odolné a spoľahlivé tlačiarne v nasledujúcom desaťročí.

Ak by ste mali otázky...

...ale nechce sa vám telefonovať, napíšte nám a odpovieme